• Erdélyi tanulmányi kirándulás

• Hálásan köszönjük, hogy részt vehettünk a „Határtalanul! a  Kárpát medence magyalakta területeinek megismerése elnevezésű pályázat kirándulásán, amely

a Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkárságának támogatásával valamint a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének szervezésével valósulhatott meg.

Barangoltunk a Hargita csodálatos vidékein, megismertünk kedves, vendéglátó embereket,  megcsodáltuk  Erdély történelmi és kulturális helyszíneit.

Egy életre szóló, élményekben gazdag 5 napot töltöttünk el Székelyföldön.

Jó volt magyarnak lenni!

• KATEDRA MATEMATIKA-VERSENY

• Gratulálunk Varga Barnabás 8.osztályos tanulónak, aki a KATEDRA-MATEMATIKAVERSENY döntőjében Dunaszerdahelyen 13.helyezést ért el, ami a III.díjnak felel meg. További sok sikert kívánunk neki!

• Ajándék az iskolának

• Iskolánk nem mindennapi ajándékban részesült a múlt héten. Vörös Nandi bácsi családja felajánlásából különböző édesvízi halak preparált fejei és egy egerészölyv gyönyörű kitömött példánya fogja gazdagítani az iskola biológia szertárát. A gyerekeket már az első pillanatban lenyűgözte a Nandi bácsi által készített preparátumok sokasága. Bizonyára a biológia órákon is élvezettel fogják őket tanulmányozni. Köszönjük szépen!