• Nyelvem határai világom határait jelentik...

• Február 15-én hetedikes, nyolcadikos és kilencedikes diákjaink részt vettek a TRILINGUA háromnyelvű iskolai vetélkedőn.

Keresztrejtvényt, szókeresőt oldottak magyar, szlovák és angol nyelven, puzzle-t raktak ki, dalcímeket kerestek, matematikai szóbeli feladatot oldottak idegen nyelven és az activity játék rádöbbentett minket, hogy nem is olyan egyszerű feladat egyszerre gondolkodni három nyelven és percenként egyikről a másikra "átkapcsolni". A nyelven kívül ismerni kellett az adott nyelvterületek kultúráját, földrajzát is. A csapatok ügyesen dolgoztak, a kiértékelésre a tavaszi szünet után kerül sor.

• AJÁNDÉKOZNI JÓ! 2%

•

Kérjük segítsen.Jövedelemadónk 2%-ával magunk rendelkezünk.Támogassa iskolánkat, segítse gyermekeink fejlődését!

2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2%

• Értesítő

• Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a tanulók nagymértékű megbetegedése miatt a héten rövidített tanítást tartunk, a gyermekek az 5.ill. a 6. órával végeznek.

Fontos, hogy a tanításon csak az egészséges gyermekek vegyenek részt, ezért

kérjük Önöket, ha gyermekükön a betegség tüneteit észreveszik, ne küldjék őt iskolába.

Megértésüket köszönjük!

Az iskola igazgatósága