• MENETGYAKORLAT

• Diákjaink szeptember elején csapatokba rendeződve megméretteték magukat.Mindenkinek szívből

gratulálunk a feladatok eredményes véghezviteléhez.

• Igazgatói értesítés

• Értesítjük a tisztelt Szülőket, hogy a fenntartó jóváhagyásával 2022. szeptember 23-án, pénteken a tanulók nagylétszámú megbetegedése és a holnapi áramkimaradás miatt igazgatói szabad lesz- tehát nem lesz tanítás. Hétfőn, szeptember 26-án a tanítás a megszokott rendben folytatódik tovább.

Megértésüket köszönjük. Az iskola igazgatósága

• TANÉVNYITÓ 2022/2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album TANÉVNYITÓ 2022/2023.

Egy új kezdet, amit tanár, diák egyaránt vár!Tele reményekkel és akarattal indulunk neki az új tanévnek. Gyönyörű napsütéses őszi reggelen becsengettek a Stampayba.Nagy volt a nyüzsgés a folyosón, pillantások, ölelések, nyári történetek és hangos kacagás gyűrűzte be az iskola falait. Fél nyolckor becsengettek először ebben a tanévben! Fiala Elina és Kovács Marcell nyitotta meg a tanévet egy frappáns, jóhumorú szavalattal, majd az igazgató néni köszöntötte a diáksereget, szülőket és az iskola alkalmazottait. A Szülői szövetség élére Szarka Mónika került, akinek ezúton is gratulálunk. A hivatalos megnyitót követően 14 első osztályos kisdiákot köszöntöttünk. Ők Hegedüs Ágnes tanító néni szárnyai alatt nevelkednek majd. Iskolánkba új pedagógus érkezett Fodor Péter személyében.Szeretettel köszöntjük, és kívánjuk, hogy mihamarabb megtalálja helyét a mi kis közösségünkben. A 2022/2023-as tanévre mindenkinek jó egészséget és kitartó, eredményes munkát kívánunk! HURRRRÁ SULI!