• Étkezési támogatás

• A Köbölkúti Községi Hivatal tájékoztatója

Köbölkút Község, mint a Köbölkúti Óvoda, a Köbölkúti Szlovák Tanítási Nyelvű Alapiskola és a Stampay János Alapiskola fenntartója, tudatja a szülőkkel, hogy a 2022/2023-as tanévben

2022. szeptember 1-től étkezési támogatásra jogosult:

-minden gyermek, aki óvodába vagy alapiskolába jár és olyan háztartásban él,

amely szociális anyagi támogatást kap (pomoc v hmotnej núdzi, sociálna dávka), vagy olyan háztartásban él, mely anyagi helyzete nem éri el a létminimumot, tehát kisjövedelmű család,

-minden iskolaköteles gyermek, aki tanköteles utolsó éves óvodás vagy alapiskolába jár és olyan háztartásban él, amelynek tagjai nem igényelték vagy nem tudták igényelni az adóbónuszt a gyermekre, és a gyermek nem töltötte be a 15. életévet.

Aki igényelni szeretné a támogatást, a Köbölkúti Községi Hivatalban kérvényezheti azt Berta Katalinnál, 2022. augusztus 3-áig az ügyfélfogadási napokon (kivétel a 2022.7.18 – 2022.7.26. időszak). Érdeklődni a köv. telefonszámon lehet: 036/ 285 80 15.