Sobota 31. 7. 2021

• Kedves Gyerekek!

A következő 2 hónap a pihenésé, a kikapcsolódásé, az erőgyűjtésé kell legyen. Kívánunk számotokra egy szép, élményekkel teli vakációt. Pihenjétek ki magatokat, hogy szeptemberben megújult erővel kezdhessétek újra a tanulást!

Kellemes vakációt!

• „Az vagyok, aki vagyok. Úgyse lehetek más: miért féljek hát fölfedezni, ki vagyok?” – mondta Szophoklész. Remélem önmagatok megismeréséhez, felfedezéséhez mi is hozzájárultunk. Ne feledjétek! Azért van a lelketek, hogy merész legyen. Azért van a fejetek, hogy felemeljétek. Azért van az ajkatok, hogy mosolyogjatok. Merjetek Önmagatok lenni!

• Az Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium idén már nyolcadik alkalommal szervezte meg a történelmi Esztergom vármegyéről szóló tanulmányi versenyét. Iskolánkból három hetedikes tanuló, Jobbágy Sára, Mészáros Virág és Zahradniček Ádám nevezett be a vetélkedőre. A négy forduló sikeres teljesítése után részt vehettek a döntőben is, ahol ezüst minősítést szereztek. Gratulálunk nekik ehhez a nagyon szép eredményhez; jövőre is számítunk rájuk.

• Rendhagyó anyák napi műsor az Anyukáknak, Nagymamáknak ! Sok szeretettel!

• ZŠ J. Stampayho s VJM Gbelce - Stampay János Alapiskola Köbölkút
    Ul. J. Stampayho 929/80, 943 42 Gbelce